2PCS / παρτίδα 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4g Κεραία Aerial RP-SMA Άνδρας ασύρματο δρομολογητή + 17cm PCI U.FL IPX σ...

Δείτε περισσότερα

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών Htb-3100ab Μετατροπέας οπτικών ινών Μονός μετασχηματιστής ινών 25 χιλιοστών ...

Δείτε περισσότερα

12pcs / set Κιτ εργαλείων οπτικών ινών FTTH με καθαριστικό ινών -70 ~ + 10dBm Οπτικός μετρητής ισχύος Οπτικ...

-66%
Δείτε περισσότερα

Superbat Ακουστικό αυτοκινήτου για DAB DAB + ραδιόφωνο AM / FM Ενσωματωμένος ενισχυτής SMA Αρσενικό βύσμα Π...

-12%
Δείτε περισσότερα

2pcs Μονάδα LoRa 433mhz RF SX1278 PM1280 Επικοινωνία μεγάλου μήκους Δέκτης και πομπός SPI LORA IOT + Κεραία...

-10%
Δείτε περισσότερα

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Σταθερό ασύρματο τερματικό με οθόνη LCD, σύστημα συναγερμού υποστήριξης, PABX, κ...

-12%
Δείτε περισσότερα

Τηλεκατευθυνόμενη τηλεκατεύθυνση gamin astro 320 κεραία SMA αρσενική κεραία Garmin astro 220 alpha100

Δείτε περισσότερα

4G κεραία κεραίας εσωτερικού χώρου 2G 3G UMTS 4G κεραία 5M καλώδιο N αρσενικό βύσμα για ενισχυτή ενισχυτή α...

-55%
Δείτε περισσότερα

2sets / παρτίδα 433MHz Κιτ ασύρματης μονάδας 100 μέτρων ασύρματο (ASK δορυφόρος STX882 + δέκτης ASK SRX882)...

-25%
Δείτε περισσότερα

KELUSHI Εργαλεία οπτικών ινών υψηλής ακριβείας HS-30 Οπτικός κόφτης κόπτης για 250-900um Για συγκολλητή συγ...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI 2016 Οπτικός εντοπιστής βλαβών 30mW Ανιχνευτής FC Αρσενικό σε LC Θηλυκός προσαρμογέας LC / SC / ST ...

Δείτε περισσότερα

VHF τηλεσκοπική κεραία τηλεχειρισμού μεγάλης εμβέλειας μήκους 1 μέτρου για GPS gamin astro 320 κεραία astro...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI νέος μετρητής ισχύος οπτικών ινών ακριβείας οπτικών ινών Οπτικός μετρητής οπτικής ισχύος μήκους επτ...

Δείτε περισσότερα

VHF τηλεσκοπικό μεγάλης εμβέλειας 130 εκατοστά ισχυρό σήμα astro κεραία για gps gamin astro 320 κεραία 220

Δείτε περισσότερα

2pc 4G κεραία 10dbi LTE Aerial 698-960 / 1700-2700Mhz SMA Omnidirectional μαγνητική βάση για 4G lte FDD / T...

Δείτε περισσότερα

FTTH Οπτικών Ινών Εργαλείο Σετ Οπτικών Ινών με σχάρες για καλωδίωση και αλουμινένια ψαλίδια

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Αποσβεστήρας ινών SKL-6C Μαχαίρι κοπής καλωδίων FTTT Εργαλείο μαχαιριού οπτικών ινών Εργαλείο υψηλή...

Δείτε περισσότερα

2 τεμάχια 12 Καλώδιο διανομής ινών - SC / APC-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2 / Bunch Pigtail Fiber

Δείτε περισσότερα

Μονάδα FWDM 1310nm / 1490nm / 1550nm Φίλτρο WDM Fc / upc tx1550rx1310 + 1490

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Εργαλεία οπτικών ινών Εργαλείο κοπής καλωδίων SKL-6C 16 κοπτικό επιφάνειας για FTTX FTTH Fusion Spl...

Δείτε περισσότερα

Καλώδιο οπτικών ινών KELUSHI VFL Κόκκινο στυλό δοκιμής λέιζερ Οπτικός εντοπιστής βλαβών Οπτικός οπτικός αισ...

Δείτε περισσότερα

Superbat 3pcs WiFi κεραία 2.4GHz 12dBi Οπλής κατεύθυνσης καουτσούκ πάπια Aerial Booster RP-SMA Αρσενικό για...

Δείτε περισσότερα

Δωρεάν αποστολή 10pcs / παρτίδα 0,9mm χαλύβδινο σωλήνα 1x16 Mini SC / APC Connector 1:16 16 θύρες οπτικών ο...

-14%
Δείτε περισσότερα

SV651-2sets 27dBm 500mW διασύνδεση TTL 915MHz ραδιοφωνικός πομπός και δέκτης RF

-16%
Δείτε περισσότερα

PABX σύστημα MD206 Γραφείο PBX για δωρεάν αποστολή

Δείτε περισσότερα

Δωρεάν αποστολή 10pcs / παρτίδα 1x16 Bare Οπτικών PLC Splitter

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Αποσβεστήρας ινών SKL-6C Εργαλείο κοπής καλωδίων FTTT Εργαλείο μαχαιριού οπτικών ινών μαχαιριού Κοχ...

Δείτε περισσότερα

Υψηλό κέρδος 2 / 5dBi 800-2500 MHz Οπτική κατεύθυνση εσωτερική κεραία κεραίας Θηλυκό συνδετήρα για επαναλήπ...

-50%
Δείτε περισσότερα

KELUSHI 100pcs / παρτίδα Συνδετήρας γρήγορης ψύξης οπτικών ινών SC FTTH SC Μονής λειτουργίας UPC Fast Conne...

Δείτε περισσότερα

JW4103N 1310 / 1550nm φορητό οπτικό σύνολο ομιλίας

Δείτε περισσότερα

KELUSHI 1MW 5Km Εργαλείο μέτρησης οπτικών οπτικών ινών πλαστικών ινών Εξοπλισμός δοκιμής στυλογράφων με στυ...

Δείτε περισσότερα

5pair Μετατροπέας οπτικών ινών Htb-3100ab Htb-3100ab Μετατροπέας οπτικών ινών Μονός μετατροπέας ινών 25km S...

Δείτε περισσότερα